Батьківські пороги, Як повернути чоловіка

Батьківські пороги треба піти і подивитися, нема чо спойлєри запускати.
А «як повернути чоловіка» дивитися не варто. Співи шо погані, а шо під фанеру; сюжет притягнутий за вуха, і нічого такого за шо зачепилося б око.
Якшо учора вистава була найгірша — то сьогодні гірша від учорашньої.
З журі абсолютно згоден.

8 коментарів

Крістіна Кельті
щаслива я, у спогадах фестивалю оперетта Київського театру. Мистецтвом називати такі дійства важко. Невже і театр розчаровуватиме?
Микола Костинян
розчарувати може усе, якщо воно викликає якісь завищені очікування.
Святослав Вишинський
Втім, високі очікування завжди відкривають шлях до можливого вдосконалення, не допускаючи стагнації. Інша справа, що задоволення буде не стільки від результату, скільки від процесу.
Лілія Шутяк
Так, задоволення від процесу є важливішим від результату)
Надія Григоренко
Чесно, зайшла сюди, бо спокусилася на назву «як повернути чоловіка». =))
А встав не бачила жодної, за чим шкодую…
Святослав Вишинський
Рецепти відвернення і привернення чоловіків, судячи з назви, розкривались на самій виставі. Проте, судячи з реакцій, навряд чи вони виявились успішними. Народні методи поза конкуренцією.
Роман Дзик
Щодо цього можу навести цікавий анекдот. В антракті «Швейка» дві поважні пані позаду мене обговорювали фестивальний тиждень. Їх задовольняли абсолютно всі вистави, тим паче, що ходили на них вони безкоштовно. Інша справа, що більшості вистав вони не могли пригадати й назв. Проте «Як повернути чоловіка» їм запам'яталася. Чи вчорашні враження ще були свіжі, чи назва таки зачепила… До розмови доєдналася третя пані (так само спокушена назвою?). Перші дві поділилися з нею враженнями, наголосивши, що пропонований рецепт повернення чоловіка досить цікавий. Персонажі мого анекдоту сиділи на виставі без кавалерів. Цікаво, чи зміниться щось до наступного фестивалю?
Надія Григоренко
Хз-хз… Та й навіщо тих чоловіків повертати?
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте