Made in ?st

Все тут.
Румуномовна вистава, Яський національний (ПЕРШИЙ у Румунії національний театр, заснований у 1840 році) — привіз прямолінійну історію про хабарництво і продажність у Кишиневі.
Лікарі беруть, декани беруть і запрошують до сауни своїх курвів-студенток, старшокласниці продаються за гроші і програються у карти; митниця лиш тим і займається, що організовує контрабанду цигарок з Трансністрії до Румунії. Чесних людей або виганяють з роботи — і ті стають бомжами, або вбивають, або так цькують — шо ті тікають за кордон.
За змістом більше схоже на якусь пропагандистську сценку для старшого шкільного віку — мовляв, це є, але це погано і ви так не робіть коли підете в доросле життя.
Але журі сподобалося. Жодної негативної оцінки, абсолютно. Усе було довершено, жодних зауважень — і суть, і форма, і все решта. Нецензурщина на сцені? — ну так нічого (а нічого, шо учора банували як би театр не скотився до нецензурщини на сцені?..)
Глядачеві, звісно ж, сподобалося. Глядач — майже 100% представники румуномовної громади області; багато поприїздили з сіл, була група школярів.
«чому ти плачеш? хто тебе образив? Стас?» — «так...» — «що він зробив?» — «програв мене...» — «як це програв?» — «програв у карти» (СМІХ В ЗАЛІ).
«як???? і ти теж береш хабарі? я не можу повірити! як тобі не соромно???» — «мені лиш соромно бачити такого козла як ти!» (сміх в залі).
Ну ось таке...
дійсно цікаво — які інші вистави цього театру; вони кажуть, шо таких небагато, шо решта інші. тоді цікаво які це "інші":) загалом, звісно ж, шалено цікаво бачити театр з Ясів; як вони ще приїдуть — піду на них однозначно. Але і так аж їх підносити вище небес також, мабуть, не варто

9 коментарів

Надія Григоренко
А ти розумієш румунську?
Микола Костинян
нє-а
Надія Григоренко
То ця інфа (С)тирена?
Микола Костинян
ні, усі права застережено.
Крістіна Кельті
Миколо, ну хіба так можна!:) Може ти і не знаєш румунської, але перекладаєш з неї добре:)
Микола Костинян
а чо ж не можна?)
хто забороняє?:)
Надія Григоренко
Крістіна має на увазі, що брехати не гарно!
Микола Костинян
а я й не брешу. є різні рівні «розуміння» мови, я свій за «розуміння» не вважаю((((((((
Крістіна Кельті
добре, що не навпаки!:)))от коли вважаєш, що знаєш мову, а виявляється — ні, то гірше набагато:) а так все ок:)
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте