Кіно A l' interieur / Inside

У мене в телевізорі показують лиш плюси і п'ятий; на п'ятому кіна не буває, а на плюсах — тільки глибокої ночі, в програмі «аргумент кіно».
Отам вчора і крутили "A l' interieur / Inside", французький хоррор (чи як воно там зветься) (http://en.wikipedia.org/wiki/Inside_%28film%29).
Давно жахів не бачив, а цей — сподобався; лиш не рекомендую дивитися вразливим жіночкам — які вже народжували чи ще збираються коли-небудь народжувати; ось чому:
 
Бо там вагітна молода жінка на останньому місяці до автокатастрофи потрапляє, потім її рубають всілякими гострими предметами, потім вона свою рідну матір помилково (думала, шо то її убився) проштрикнула цвиком якимось в горлянку; то її далі кололи-різали, то вона ще трошки колола-різала усілякими підручними предметами; то врешті-решт вона вся скривавлена народжує прямо на сходах — а убився (звісно ж, також молода жінка) ножицями розтинає їй живіт і забирає дитину.
Варто короче дивитися:)

17 коментарів

Мирослава Акентьєва
Вчора на «форумі на канапі» багато говорилося про той, невловимий часами, французький шарм… я так розумію, що це кіно Ви дивилися з метою його віднайти?)
Микола Костинян
нє, кіно дивилися бо нічого більше не показувало.
Микола Костинян
до речі, було б гарно з приводу цього кіна отримати МЕДИЧНИЙ коментар :)))))))))))
Мирослава Акентьєва
я на щастя такого кіна не бачила.
та і шо коментувати?? там певно ВСІ хворі. як не фізично то психічно точно.
правда, це якшо Ваша невелика рецензія адекватна)
Микола Костинян
та нє, коментар з приводу реалістичності.
бо шось мені здається, шо втративши стіки крові бідна жіночка не спроможеться на такі потуги; і будучи такою побитою — народити живу дитину (якшо можна так сказати «народити»..)
інша жіночка — отримавши серйозні опіки обличчя ну і так далі;

психічно хворі?
ну чого ж — жіночки як жіночки :D
Мирослава Акентьєва
Ви мені скажіть — вони в кінці вмерли чи нє??
Микола Костинян
за годину до речі це кіно плюси знову крутять. назвали його «помста немовляті», www.1plus1.ua/tvlistings/
Володимир Карагяур
Цікаво чи був там той справжій невловимий французький шарм того французького кіно?
Микола Костинян
Володимир Карагяур
У тебе запитав чи був, просто щоб мені про це сказали.Я обожнюю французьке кіно, але напевно це дивитися не буду, бо мені не можна дивитися жахи, в мене потім щелепи зводить від сміху, я не вмію це сприймати серіозно.
Микола Костинян
ніколи не був у франції; звідки мені знати шо таке французький шарм?
Крістіна Кельті
французький шари тепер не тільки з Францією асоціюється:) Як на мене, Франція — парфуми, невимушеність, спокій, свобода, мрійливість, можливість…
Микола Костинян
а париж нині має асоціюватися за логікою речей із північноафриканцями та арабами(((
Володимир Карагяур
Але Кріс я говорив зовсім про інший шарм. Спокоєм там і не пахне. Мрійливість можливо і є, але це мрії про іншу гарнішу коханку. Парфуми тут важко сперечатись. Свобода ну можливо, хоча і не зможу сказати яка. Я говорив саме про той шарм французького кіно, його відвертості, але ри цьому не пошлості, його неочікуваності і пристрасті…
Лілія Шутяк
Володя, ну скажи мені, будь ласка, яка «відвертість, але при цьому не пошлість», а тим паче пристрасть може бути у фільмі жахів, де всі рубають всіх?! Хіба внутрішні органи на ліцо))
Володимир Карагяур
Блін ну це ж французьке кіно, по перше. ПО друге це було сказано не про цей конкретно фільм, а особисто для пані Келті, стосовно її епітетів.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте